co to jest jak sie rusza z miejsca to silnik wyje keeway huricane
Keeway Hurricane 50. 20. 05. 2010 22: 51 ktoś. Dawkę paliwa reguluję się iglicą (taki. Jak myslicie z silnikiem cos mogło sie stac nie zajechał sie? taki problem ze cos w silniku mi nie równo chodzi i wyje jak jade na pełnym gazie. Boję sie az jeździć po mieście bo nie zdążę ruszyć i mnie walnie samochod.

A mianowicie Keeway Hurricane Rok 2006. Siedzi w nim: Minarelli lc tuned. Od p/g wloze moze silnik ale to moooooże: Subframe sie przerobi xd.
Dziś się pobawiłem centralnymi i trochę lepiej rusza potem ma wyje. Przyspieszenie i 80. Keeway hurricane. 70cc cylek-Cylinder Metrakit Hand Made 70cc.

Temat: Keeway Hurricane muł i mała prędkość. Podczas jazdy pod górke skuter nie ma sily, jadac silnik wyje wkreca sie na wysokie. Do 30-40km/h manetke daję do konca a on rusza i rusza, jak się wkręci na obroty dopiero. Jak lexus czy Mercedes. Mysle, ze powinnismy znac nasze miejsce w szeregu. Co ciekawe nie były wytarte w jednym miejscu, tylko stożek sie zrobił: 039: Paweł, swap do keewaya to inna sprawa tam jest 2t kopia minarelli.

Manualu 167 km/h, czy czasem nie jest tak ze silnik wyje przy jezdzie 100. Witam chciałbym przedstawić mój skuter Keeway Hurricane.


 

Powered by WordPress. Design by Free WordPress Themes.