co sprzedawać z przyczepy gastronomicznej
Sprzedam: Nowość! Przyczepa gastronomiczna stylizowana na pojazd retro! Sprzedam: Przyczepa gastronomiczna do sprzedaży kebaba, kurczaka i hamburgerów! Witam, mam do sprzedania przyczepę gastronomiczną z 2006r. Przyczepa jest w pełni wyposażona, zarejestrowana, ubezpieczona i ciągle sprawnie działa jako bar. Kup Teraz! 30 999, 00 zł. sprzedam przyczepe gastronomiczna! Kup Teraz! 30 999, 00 zł,, 2 dni. Przyczepa Gastronomiczna Bar-Sklep Okazja!

. Sprzedam przyczepę gastronomiczną, przystosowana do handlu goframi i lodami. Przyczepa jest w idealnym stanie technicznym nie wymaga . Czas: 22: 25, Witam, do sprzedania mam panel oświetleniowy do zastosowania w przyczepie gastronomicznej, barku etc. Wpisz w allegro: panel oŚwietleniowy.

Sprzedam kontener (przyczepa) gastronomiczna, 201, 1, 2010-06-02 (21: 56). Kratki do opiekania porcji mięsa w rożnach, 95, 1, 2010-06-10 (15: 43). 14 Sty 2010. Sprzedam przyczepę gastronomiczną dwuosiową z wyposażeniem. Przyczepa jest nowa, zarejestrowana, posiada oc, odbiór sanepidu i ma. Witam serdecznie! Skoro mogę Cię tu powitać, najwidoczniej poszukujesz przyczepy do celów gastronomicznych. i oto jest to czego szukasz!

Mam do zaoferowania przyczepę gastronomiczną rok prod. 2005. Dług. 4m x 2m. Stan przyczepy jest bardzo dobry. Przyczepa była użytkowana w latach 2006-2009.
13 Mar 2010. Produkuje przyczepy handlowe, gastronomiczne i specjalne do różnej działalności i przeznaczenia. Przyczepy mogą być wyposażone w urządzenia. Ogłoszenia przyczepy gastronomiczne-ogŁoszenia w internecie-owi. Pl-dodaj swoje ogłoszeniaprzyczepy gastronomiczne sprzedam, kupię. Sprzedam Przyczepe Gastronomiczna n126 Niewiadow, kom. Wyposazona (lodowka, mikrofala, grill, opiekacz, kuchenka, 2 zlewozmywaki, frytkownica, szafki, podgrzewcz do. 4 Lip 2010. sprzedam przyczepe gastronomicznĄ Mława Sprzedam przyczepe gastronomiczna w swietnym stanie bardzo ładnie wykończoną, z pełnym wyposazen. Sprzedam przyczepę gastronomiczną Moto Gratka. Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne i inne. Zapraszamy do umieszczania ogłoszeń motoryzacyjnych w kategoriach. Sprzedam przyczepę gastronomiczną wraz z wyposażeniem, sprzedam inne, ogłoszenia drobne na Gumtree.

16 Maj 2010. sprzedam pilnie przyczepe gastronomicznĄ w peŁni wyposaŻonĄ, urzĄdzenia w przyczepie sa prawie nowe, uŻywane zaledwie przez okres okoŁo 2
. Sprzedam przyczepe gastronomiczna, stan idealny wyposazona w: lodowka+ lodowka do napoi-mikrofala z grillem-25 litrow czajnik. Łódź: Sprzedam przyczepe gastronomiczna w pelni wyposazona (lodowka, mikrofala, grill, opiekacz, frytkownica, kuchenka, 2 zlewozmywaki, szafki, podgrzewacz do.

+ Dodaj ofertę za darmo. Liczba znalezionych ofertw kategorii Przyczepy gastronomiczne: 505. Zaznacz i. Dodaj ofertę wideo za darmo. Sprzedam:
Przyczepa gastronomiczna handlowa towarowa Ogłoszenia motoryzacyjne-samochody. Przyczepy, naczepy, kempingi, Samochody uszkodzone, Auta nowe-sprzedam.

Sprzedam 2-letnią przyczepe gastronomiczną w bardzo dobrym stanie. Przyczepa wyposazona jest w rożno, kebab, grill, lodowka, ciepła woda.

16 Lut 2010. Sprzedam przyczepę gastronomiczną z pełnym wyposażeniem, gotowa do zarabiania. Biznes na kółkach bierzesz ze sobą gdzie Ci pasuje. przyczepa;


Posiadam przyczepę adopptowaną na gastronomiczną. Wymiary 3/2/2m. Chcę sprzedawać w niej frytki. Hod dog, hamburger i lane piwo. Jak rozwiązać problem. Przyczepa gastronomiczna z wyposażeniem i WCd. Star. Przyczepa gastronomiczna z wyposażeniem i wc. Sprzedam przyczepę gastronomiczną dwuosiową z. Tanio! Przyczepa gastronomiczna! Sprzedam, 13. 07. 2006 16: 43. Tanio! Przyczepa gastronomiczna! Sprzedam, 21. 07. 2006 00: 36. Sprzedam przyczepĘ gastranomiczną idealną na kebaba, kurczaka z rożna, zapiekanki, frytki itp. Zarejestrowana i opłacona, na kat b. Lublin-Przyczepy. 30 Lip 2010. Mam do sprzedania przyczepę gastronomiczną. Cena samej przyczepy to 4000zł do negocjacji. Posiadam również rożno do kurczaka na 36 szt. . Przyczepy gastronomiczne-sprzedam: jedna o wymiarach 3 x 2 x1. 8m jednoosiowa, cena 6. 500 złotych. Druga o wymiarach 4 x 2 x 2, 4m dwuosiowa. 26 Kwi 2010. sprzedam przyczepĘ gastronomicznĄ wyposaŻonĄ-kebab 4 palnikowy, opiekacz do buŁek podwÓjny carina, frytkownica, opiekacz do zapiekanek.
Bodex sprzeda Ci pomysł na własny biznes: przyczepę gastronomiczną, handlową, towarową lub wózek do gotowanej kukurydzy i hot doga. 18 Lip 2010. Zawiera witryne salatkowa, rozno na kebab, rozno na kuraczki, plyte na hamburgery, 2 frytkownice, opiekacz pani, lodowke, zamrazarke. Wszystke urz.

25 Sty 2010. Witam, mam do sprzedania przyczepe gastronomiczna w stanie idealnym, z pełnym wyposażeniem, gotową do pracy, z odbiorem sanepidu. Bardzo. Sprzedam przyczepę gastronomiczną z pełnym wyposażeniem, gotowa dona. Firma i przemysł-> Pojazdy specjalistyczne-kujawsko-pomorskie, włocławski i. Ogłoszenia drobne bez rejestracji i Darmowe-Ogłoszenia-Motoryzacja, Nieruchomosci, Praca, Towarzyskie, Turystyka-Kupie, sprzedam, Wynajme mieszkanie,
. Kupując przyczepę można też próbować się dorobić. Ruchomy punkt gastronomiczny marki, Niewiadów z całym wyposażeniem, kuchenką.
Producent przyczep gastronomicznych Bodex sprzeda Ci pomysł na własny biznes: przyczepę gastronomiczną, handlową, towarową lub wózek do gotowanej kukurydzy. Przyczepa gastronomiczna. Do końca: 3 dni. Data zakończenia: 02. 08. 2010, 10: 18: 00. Jak sprzedawać. Dowiedz się jak sprzedawać w serwisie Allegro.
30 Lip 2010. Mam do sprzedania przyczepę gastronomiczną. Cena samej przyczepy to 4000zł do negocjacji. Br/Posiadam również rożno do kurczaka na 36 szt.

Sprzedam przyczepę gastronomiczną z kuchnią polową i wyposażeniem. Sprzedam przyczepę gastronomiczną" Wittenborg" o wymiarach 3m x 2m x 2, 1m.
25 Maj 2010. Sprzedam przyczepę gastronomiczno-campingową, stan idealny, przyczepa posiada urządzenia wodno-kanalizacyjne, instalacje elektryczna na. Przyczepy gastronomiczne Bodex sprzeda Ci pomysł na własny biznes: przyczepę gastronomiczną, handlową, towarową lub wózek do gotowanej kukurydzy i hot doga. Przyczepa gastronomiczna gotowa do pracy. Sprzedam przyczepę gastronomiczną. dodatkowo-posiadam różne wyposażenie gastronomiczne. Cena sprzedaży uzależn. Bodex sprzeda Ci pomysł na własny biznes: przyczepę gastronomiczną, handlową, towarową lub wózek do gotowanej kukurydzy i hot doga. Bodex sprzeda Ci pomysł na własny biznes: przyczepę gastronomiczną, handlową, towarową lub wózek do gotowanej kukurydzy i hot doga.

Witam sprzedam przyczepę do przewozu drewna, tartacznego. Przyczepa gastronomiczna sklep imbis, niemieckiej produkcji na mocej osi" bpw" z hamulcem.

Przyczepy-szukaj w Allegro pl. Tysiące ofert, atrakcyjne ceny. Przyczepy tanio. sprzedam przyczepĘ gastronomicznĄ wyposaŻonĄ. Sprzedam przyczepę gastronomiczną, przystosowana do handlu goframi i lodami. Przyczepa jest w idealnym stanie technicznym nie wymaga żadnego wkładu.

30 Lip 2010. Mam do sprzedania przyczepę gastronomiczną. Cena samej przyczepy to 4000zł do negocjacji. Posiadam również rożno do kurczaka na 36 szt. Zdjęcie przyczepa gastronomiczna okazja! 1 Zdjęcie Witam, mam do sprzedania przyczepe gastronomiczna w stanie idealnym, z pełnym wyposażeniem, gotową.

Przyczepa gastronomiczna 2000 r. Sprzedam przyczepę, naczepę. Do sprzedaży przyczepa gastronomiczna typu rożen. Kompletne wyposażenie. Gotowa do pracy. Sprzedam przyczepę gastronomiczną z pełnym wyposażeniem, przyczepa 5, 5 metra, moze być z lokalizacją lub bez, lokalizacja na giełdzie samochodowej…

Przyczepa samozbierająca. Darłowo, Zachodniopomorskie, Polska. Przyczepy samozbierające. 22-maj-07. Sprzedam. 11 000 pln. Przyczepa gastronomiczna-wynajme. Pomyslalem sobie zeby sprzedawac kurczaka z rozna z przyczepy gastronomicznej. i teraz pytania; od czego trzeba zaczac, pewnie zarejstrowac dzialanosc. Przyczepy gastronomiczne 2010 r. przyczepy gastronomiczne na zamÓwienie. Świadectwo jakoŚci pzh. Ogłoszenia motoryzacyjne Autotrader. Pl. Sprzedam przyczepkę samochodową, 1 600, 00 pln do negocjacji, Zelgoszcz, Wybudowania· Przyczepa handlowa, gastronomiczna nowosc stopexim. Przyczepa gastronomiczna po kurczakach-roŻno-, Kup Teraz! 6 900, 00 zł,, 2 dni. Sprzedam przyczepę gastronomiczną, Kup Teraz! 6 500, 00 zł,, 2 dni.
Pilnie sprzedam dobrze prosperującą przyczepę gastronomiczną z wyposażeniem (rożen, urządzenia do przygotow. Kebaba, kuchenka mikrofalowa. Wpelni wyposazona budka gastronomicznaWITAM mam do sprzedania przyczepe gastronomiczna firmy combi-pol o wymiarach 4 m na 2 m z roku 2004, przyczepa. Bodex sprzeda Ci pomysł na własny biznes: przyczepę gastronomiczną, handlową, towarową lub wózek do gotowanej kukurydzy i hot doga.
Szukam działki po wynajom na mała gastronomie. KOnkrtenie pod przyczepe gastronomiczną. Miejscowosć w zachodniopomorskim. Płace z góry. p-gal@ wp. Pl. Posiadam do sprzedania przyczepĘ gastronomicznĄ z peŁnym wyposaŻeniem oraz miejscem postojowym przyczepa znajduje siĘ w krakowie na ul. Sprzedam lub wypoŻyczĘ przyczepĘ gastronomicznĄ (mŁAWA) Witam sprzedam lub wypoŻyczĘ przyczepę gastronomiczną, dwuosiową w idealnym stanie w pełni wyposaż. Przyczepa gastronomiczna w kategorii Motoryzacja dla miasta Kraków. Oddam w dzierŻawĘ przyczepĘ gastronomiczna z wyposaŻeniem. Oddam w dzierżawę lub Sprzedam Przyczepę Gastronomiczną, gotową do pracy, nie zarejestrowaną. z.

Witam serdecznie! Skoro mogę Cię tu powitać, najwidoczniej poszukujesz przyczepy do celów gastronomicznych. i oto jest to czego szukasz! Sprzedam pawilon gastronomiczny Motoryzacja> Przyczepy naczepy> Przyczepy> Gastronomiczne, 15000, 00 zł, 29-11-2009, 835842143.
Sprzedam przyczepę campingową przystosowaną do gastronomii (dotychczasowa działalność. Sprzedam przyczepę campingową tec tt-2, 3-osobowa, 1989r, Chcę w danym miejscu ustawić przyczepę gastronomiczną i sprzedawać w niej żywność (fastfood), którą nikt nie sprzedaje w mojej miejscowości (pochodzi ona z. Bodex sprzeda Ci pomysł na własny biznes przyczepę gastronomiczną, handlową, towarową lub wózek do gotowanej kukurydzy Zaufaj nam, tylko my wiemy jak.

Sprzedam przyczepe gastronomiczna z pelnym wyposazeniem (rozen, lodowka, lada i inne) w okazyjnej cenie. stan bardzo dobry bez jakich kolwiek wad. Przyczepa campingowa. Sprzedam dużą przyczepę campingową \" wilk\" wraz ze sprzętem do małej gastronomii (dwie. Kategoria: . Sprzedawać i podawać alkoholu we wszystkich punktach sprzedaży detalicznej oraz w. Włamał się do przyczepy gastronomicznej przez właz w dachu.
13 Mar 2010. przyczepa gastronomiczna wyprodukowana w 2007r. o wymiarach 3 na 2 m+ hak. przyczepa gastronomiczne z peŁnym wyposaŻeniem(!

Sprzedam przyczepę gastronomiczną Kebab z wyposarzeniem. Usługi i materiały budowlane, Meble, wyposażenie, Maszyny i urządzenia, Pojazdy specjalistyczne.


 

Powered by WordPress. Design by Free WordPress Themes.